Terapijos ir ritualai

Tai pagalba sau, kuri leidžia greitai atstatyti prarastą energiją, prisipildyti meilės ir pilnatvės tam, kad galėtum dalintis ir džiuginti save bei kitus. Dažniausiai atliekami mėnulio ritualai atliepiantys kiekvieną mėnulio fazę ir moters virsmus per juos, šie ritualai gali būti mergvakario, draugių susitikimo idėja.

Kolektyvo santykių kūrimo ir gerinimo susitikimams labai tinka inner dance praktikos, kakavos ceremonija, kurios atpalaiduoja ir veda į gilų ryši su savimi bei kitais.

Inner Dance praktika

Inner dance praktika - tai tarsi liftas, kuris labai greitai padeda "nubusti", išsivaduoti iš klaidingų įsitikinimų, užstrigimų ir energetinių blokų. Čia nereikia nieko tyrinėti, vargintis kapstantis pasąmoniniuose labirintuose ir t.t. Viskas ko reikia- atsigulti ant kilimėlio, užsimerkti ir sutelkti dėmesį į save, savo jausmus, mintis, regimus vaizdus. Ir specialios muzikos, garsų, prisilietimo ir žodinio vedimo pagalba dalyvis patenka į praplėsto sąmoningumo būseną, kur nurimus analitiniam protui patiriamas gilus atsipalaidavimas, kurio metu atgyja natūralus gebėjimas  gydyti save, išsivaduoti iš baimių ir trūkumo jausmo. Visa tai vyksta pažadintos gyvybinės energijos dėka. Taip labai greitai pašalinami blokai, kurie trukdė jaustis pilnam ir įkvėptam. Taip, ramiai ir pasiduodant kuriamas naujas, laimingas tu. Kiekvienos sesijos dėka vyksta vis gilesnis išsilaisvinimas. Tuomet imi stebėti ir pokyčius gyvenime.

Inner dance grupinės sesijos (4 ir daugiau žmonių) kaina asmeniui 20 eurų.

Inner dance asmeninė sesija 70 eurų.

Daugiau informacijos: FB Innerdance su Rūta

Kakavos ceremonija

Kakava širdžiai suteikia sparnus. Mano pažintis su kakava buvo visai netrukus, po inner dance 10 dienų mokymų. Ir tai paliko labai galingą ir giedrą prisiminimą mano sieloje. Kakavos ceremonija yra apie meilę sau, ji giliai gydanti ir atpalaiduojanti, kalibruojanti tarp to, kas tu esi ir to, kas tu nori būti. Ir viskas vyksta pačiu švelniausiu tau būdu, nes kakava atveria širdį. Ceremonijos metu gaminama rūšinė gyva kakava su augaliniu pienu, prieskoniais, kurie kiekvienas turi savo paskirtį ir medumi. Tuomet kakava geriama su asmenine intencija, užmerkiamos akys ir šokama, pilnai jaučiant kūną. Visiškai laisvai kiekvienas keliauja savo vidinę kelionę, jaučiant emocijas, matant vaizdus, leidžiant viskam būti. Kakava suteikia daug jėgų, proto aiškumą, daug džiaugsmo ir pilnatvės.

Kakavos ceremonijos kaina asmeniui 25 eurai.

Miško terapija

Miško maudynės gali būti savarankiškai atliekama terapija, kuri turi stiprią galią mažinti streso lygį. Buvimas miške, be pašalinių įrenginių, stebėjimas gamtoje egzistuojančių fraktalų, lietimasis kojomis ar rankomis prie įvairių miške esančių paviršių, klausymas paukščių čiulbėjimo, upelio čiurlenimo, ragavimas ten augančių uogų ir žolynų, uostymas yra pati įstabiausia meditacijos ir bendravimo su mišku forma, pilnai panardinanti į čia ir dabar akimirką, kurią taip trokšta patirti daugelis žmonių.